Дякую за замовлення!!! Швидко відправили, все підійшло по розміру!
Піжама пошита дуже погано. В штанах та шортах зад і перед не відрізняються - однаково здуваються. В майках чашки жахливо пошиті, анатомічно неправильно. Щодо халату, в нього дивна форма, але він ще терпимий.
Размер S, XXS. Мне не подошёл размер, продавец подобрал мне товар нужного размера и заменил. Я осталась довольна покупкой и обслуживанием.