Ношу розмір одягу М, замовляла халатик розмір L-XL, щоб не був замалий і вільно сидів. Прислали мабуть розмір S, а може й менше. Ну а якість пошиву халату, це "гроші на вітер", його можна купляти тільки в тому випадку, якщо об'єм грудей, талії і стегон одного розміру, але так не буває. Єдиний плюс в замовленні- швидка доставка
Купальник супер.