Вітаю. Дякую за плаття - воно робоче)) зараз поясню. По-перше, не забуваємо, що кожна фігура унікальна, немає двох однакових, є лише схожі. Так от, на свої 100/78/110 спочатку взяла 48/50 - виявилося зашироке в грудях і вільне по стегнах. Чому так вийшло?.. бо я не стандартна, а плаття - так. В виробі немає виточок, тому по спині багато вільної тканини, а на грудях - ні. Але!!...матеріал м'який і поступово піддається фігурі, то я замінила плаття на розмір 46/48 і цим задоволена. Тканина м'яка приємна до тіла і на диво - телпа. В сухому залишку взяла 2 сукні розміром 46/48, сіра та шоколадна і юзаю на роботу під капронки зимової колекції 100 ден, кроси і коротку куртку - мені тепло і затишно, якщо не стояти на улічкє при -20 (мінс 20), як то є зараз. Зважаючи на вищезазначене - плаття рекомендую і жалкую, що не купила їх раніше. Додатково повідомляю, що в ФБ, а саме там я побачила рекламу даної сукні за 920,00 грн. У мене все - вдалих покупок.
Замовляла штані,все добре👍 Дякую
Хороша сукня,ще й за таку ціну. Тепла, гарної якості.