Спасибо продавцу за работу, быстро связались, быстро отправили, платье село идеально, в посылке был маленький призент
Як на мене - пошито не дуже якісно (бантики криво-косо) На спині була дірка, не сфотографувала, нажаль. Перший раз таке. Не якісний як на мене. Тому і ціна низька.
Продавець ввічливий, запропонували заміну товару та інші варіанти. Перевіряйте на пошті.